Zahrada

 • Stránky: 1
 • Automatická domácí líheň pro 56 vajec s otáčením. A K C E

  Dům a zahrada » Zahrada

  Univerzální spolehlivá domácí líheň, vyrobena z kvalitního plastu, vybavena elektronickým digitálním termostatem s LED displayem. Měděné topné těleso 160 W a speciální ventilátor pro zajištění dostatečného promísení vzduchu uvnitř líhně. Líheň je vybavena zásobníkem pro 56 vajec. Líheň je vybavena automatickým motorovým zařízením pro změnu polohy všech vajec současně. Zařízení se vyznačuje vysokou spolehlivostí, nízkou diferencí teploty a snadnou obsluhou. Stačí zapnout napájení 230 V, nalít vodu na příslušné místo a vložit vejce. Možnost líhnutí různých druhů ptáků současně. Z výroby je nastavena konstantní teplota líhně na 37,9°C.

  Cena:4990.00CZ
 • Domácí líheň pro až 80 vajec A K C E

  Dům a zahrada » Zahrada

  Univerzální spolehlivá domácí líheň, vyrobena z kvalitního plastu, vybavena elektronickým digitálním termostatem s LED displayem. Měděné topné těleso 160 W a speciální ventilátor pro zajištění dostatečného promísení vzduchu uvnitř líhně. Líheň je vybavena zásobníkem pro vejce. Toto zařízení umožňuje jedním jediným úkonem změnit polohu všech vajec současně. Zařízení se vyznačuje vysokou spolehlivostí, nízkou diferencí teploty a snadnou obsluhou. Stačí zapnout napájení 230 V, nalít vodu na příslušné místo a vložit vejce. Možnost líhnutí různých druhů ptáků současně. Z výroby je nastavena konstantní teplota líhně na 37,9°C.

  Cena:2500.00CZ
 • ELEKTRONICKÝ OHRADNÍK REDYKS4

  Dům a zahrada » Zahrada

  Cena:2790.00CZ
 • Elektrický - elektronický ohradník (koně, dobytek ap.)

  Dům a zahrada » Zahrada

  Elektrický - elektronický ohradník Redyk AB 200 je určen k omezení pohybu zvířat ve vymezených prostorách. Ideální pro stavbu elektrického oplocení např. pro koně, dobytek, psy… Přístroj generuje elektrické pulsy s maximální energií 500 mJ. Maximální napětí na výstupu je 9500 V. Tyto pulsy jsou generovány v časovém intervalu cca 1 sec. Přístroj je možné napájet z adaptéru 230 V, který je součástí, nebo je možné použít vhodný akumulátor s napětím 12 V. Akumulátor 55 Ah zajistí provoz přístroje přibližně 1000 hodin. Přepínačem lze přepínat výkon pro ploty do 3 km a více než 3 km. Celé zařízení je vyrobeno z odolného plastu a vyznačuje se velmi jednoduchou obsluhou.
  Cena:2190.00CZ
 • LED 12V DC reflektor 10W

  Dům a zahrada » Zahrada

  LED reflektor 10W s napájecím napětím 12V DC, např. z autobaterie, solárních systémů a pod.
  Cena:390.00CZ
 • Stránky: 1