Sada - DC elektromotor 24V 250W s převodovkou + PWM regulace + rukojeť

Elektropohony » Motory-regulace

Cena:3690.00CZ
Skladem

Cenově zvýhodněná sada DC elektromotoru 24V 250W, včetně PWM regulátoru a plynové rukojeti.

 

Jednotlivé komponenty:

Motor

PWM regulátor

Rukojeť Možno zaměnit za např. potenciometr. - 200Kč, nebo pedál na podlahu +200Kč

 

Elektrický stejnosměrný motor 24V 250w s převodovkou, s permanentními magnety. Motor je vhodný pro elektrické skůtry, vozíky, servopohony atd. Je vhodný také jako dynamo např. pro malou větrnou elektrárnu. Převodové kolečko na řetěz má 9 zubů, rozteč jako na cyklořetěz 1/2" 12,7mm. Pasuje řetěz např. z dětského kola, nebo BMX s větší šířkou.a pod. Možnost regulace změnou napětí, popř.  PWM pulsní regulací. Možnost otáčení motoru oběma směry.

 

 

PWM pulsní regulace vhodná pro regulaci výkonu DC stejnosměrných motorů. Regulace je jištěná proti proudovému přetížení, proti podpětí (ochrana vybití baterie), možnost ovládání regulátorem s Hallovými snímači, nebo potenciometrem. Rozsah regulace 0 – 99% výkonu.  Možnost blokace brzdovým spínačem.

Napětí:  24V  

Příkon: 12A
 
Plynová rukojeť vhodná pro ovládání PWM regulace stejnosměrných i střídavých motorů. Např. elektrokola, elektrických vozíků a pod. Rukojeť je určena pro řidítka. Pracuje na principu halových sond a magnetů. Pracovní napětí 5V. Snadná a rychlá montáž na průměr trubky 22mm. Kabel má délku 1,5m.
 
Sada je cenově zvýhodněna. 
 
Existuje varianta motoru s patkami a bez patek . Napište do poznámky o kterou variantu máte zájem